Πέμπτη 15 Μαρτίου 2012

Οι μάχες του Europa League στον ΑΝΤ1

Απευθείας στις 22.05 το ματς Ολυμπιακός-Μέταλιστ

Η καρδιά του Europa League χτυπά στον ΑΝΤ1. Σε ζωντανή μετάδοση από το Καραϊσκάκη, στις 22.05, ο Ολυμπιακός με προίκα του το 1 - 0 στο Χάρκοβο και το γκολ του Φουστέρ, υποδέχεται τη Μέταλιστ και είναι 90 λεπτά μακριά από την είσοδό του στα προημιτελικά.

Στις 19:45 το Pre Game, σας βάζει στο κλίμα της αναμέτρησης.

Νωρίτερα, και συγκεκριμένα στις 20:00, το κανάλι θα μεταδώσει σε ζωντανή μετάδοση από το Σαν Μαμές, τον κρίσιμο αγώνα της Μπιλμπάο κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ .

Η εκπληκτική Αθλέτικ θέλει να ολοκληρώσει την έκπληξη, μετά τη νίκη της με 3-2 μέσα στο Ολντ Τράφορντ και να αποκλείσει από τη συνέχεια του θεσμού ένα από τα μεγάλα φαβορί.

Στις 00:05 ακολουθεί η εκπομπή Europa League Live με τον Ιάκωβο Φιλιππούση. Με το 3ο ημίχρονο της αναμέτρησης, το ρεπορτάζ από τον Πειραιά, αλλά και τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών.

Όλα τα γκολ της βραδιάς και η ανάλυση για τις οχτώ ομάδες, που συνεχίζουν με στόχο τον τελικό στο Βουκουρέστι.
πηγή:newsbeast.gr